تبلیغات
چمدان ذهن

چمدان ذهن
قالب وبلاگ

دنیای عجیب و غریبی داریم. دزد خودش پیش از دیگر مردم می دود و فریاد می زند: «دزد! دزد! بگیریدش» و به همین شیکی و تمیزی می خواهد مردم را فریب دهد که نفهمند دزد همین خودش است.بعد با خیال راحت می رود سراغ عشق و حال با مال دزدی که به چنگ آورده است. دزد گردن کلفتی هم باشد چند شبکه و رسانه را می خرد و شب بعد از سور مفصلی که با پول دزدی ترتیب داده است می رود می نشیند در یکی از استودیو ها و طی یک سخنرانی غراء و مفصل دزدی را مذمت نموده، با بیان راه های مبارزه با دزدها و جنایتکارها، ساعتی از وقت مردم را به خود اختصاص می دهد. درست در همین زمان که مردم پای سخنرانی او نشسته اند، همدستان این دزد پرسابقه و مکار آرام از گوشه ای می خزند و جیب یک عده را چنان خالی می کنند که آب از آب تکان نمی خورد. درست در همین وقت است که یاد آن قصه ساز زدن نیمه شب می افتی که صدایش قرار است فردا صبح در بیاید.

سرکار خانم کاترین اشتون! شما برای ما مصداق بارز همان دزد بالا هستید که پرونده قطور جنایت هایتان علیه حقوق بشر، عرق شرم را بر پیشانی بشریت می نشاند و آن وقت شما آمده اید و از حقوق بشر حرف می زنید؟ شمایی که افتخارتان حمایت از فتنه گران علیه امنیت  یک ملت است حق ندارید از حقوق بشر حرف بزنید. شمایی که سالها سکوت کردید در مقابل لگدمال شدن حقوق بشر در فلسطین حق ندارید پز بشردوستی بدهید. شما که خودتان را موظف می دانید به گزارش دهی به اسرائیل کودک کُش و هماهنگی با این رژیم سراسر جنایتکار، حق ندارید نام مقدس حقوق بشر را بر زبان برانید. مسلمانان میانمار، در دایره بشریت شما جای نمی گیرند؟ مردم مظلوم سوریه که پای استقلال کشورشان ایستاده اند و هر روز توسط سلفی های مورد حمایت شما سلاخی می شوند چه؟


خانم  اشتون شمایی که افتخار کردید که در روز جهانی زن با یک  زن فتنه گر ملاقات داشتید، تا به حال اسم بستان و گور دسته جمعی زنان و دختران بستانی به گوشتان خورده است؟ اصلاً چرا راه دور برویم نام آرمیتا برایتان آشنا نیست؟ مادران شهدای هسته ای و همسران شان زنانی نیستند که حقوق مسلم شان توسط همین دوست جنایتکار شما، اسرائیل، از آن ها دریغ داشته شد؟ اصلاً در همین اروپای خودتان مروه شربینی را که یادتان نرفته است؟ چقدر برای احقاق حق او تلاش کردید؟ نام راشل کوری برایتان آشنا نیست؟


سرکار خانم اشتون! ملت ایران آن مردمی نیست که پشت سر شما راه بیافتد و دنبال دزد انتزاعی بگردد. حواستان باشد، ملت ایران حافظه تاریخی محکمی دارند! و اراده قوی تری برای برخورد عینی تر با رفتارهای غیر دیپلماتیک و مداخله جویانه شما. یادتان باشد. اینجا جمهوری اسلامی ایران است.
برچسب ها: کاترین اشتون، فتنه88، حقوق بشر، قصاب صبرا و شتیلا، فلسطین، اسرائیل، راشل کوری،
[ 1392/12/20 ] [ 20:46 ] [ پرستو ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان